/> Albond / Kalite Yönetimi
KALİTE YÖNETİMİ

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Kuruluşumuz, ISO 9001 standardı şartlarını kendisine esas alarak uygun bir kalite yönetim sistemi kurma faaliyetlerine 2006 yılı sonlarında başlamış, kısa süre içinde Mayıs 2007’de TUV sertifikasyon kuruluşu tarafından ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgelendirilmiştir. 2009 yılında kalite yönetim sistemini güncelleyerek ISO 9001;2008 versiyonuna, 2018 Yılında kalite yönetim sistemini güncelleyerek ISO 9001;2015 versiyonuna yükseltmiş ve sürekliliğini sağlamaktadır.

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

Kaliteyi sadece bir gereklilikten öte bir kültür olarak benimseyen ve düzeltici yaklaşımın yanı sıra önleyici yaklaşımı ve mevcut süreçlerimizi de sürekli iyileştirmeyi prensip edinen kuruluşumuzda, Toplam Kalite ’yi yakalamak öncelikli amacımızdır. Toplam Kalite Yönetimi kapsamında;

T- Tüm çalışanların aktif katılımı ile yapılan işlemlerin tüm yönlerini, müşterilerin ve üretilen ürün ile hizmetlerin tümüyle birlikte topyekûn karşılanmasını,
K- Müşterinin bugünkü beklenti ve ihtiyaçlarını tam ve zamanında karşılayıp onlara gelecekteki beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.
Y- Yönetim her konuda çalışanlara liderlik yaparak, örnek bir model oluşturacak ve şirket çapında katılımcı yönetim anlayışının sağlanması desteklenecektir.


Top